تحقیق درباره پروتکل های SLIP و PPP – دانلود از فایل ۷۷

فایل با عنوان اصلی تحقیق درباره پروتکل های SLIP و PPP که بسیار پر طرفدار و نایاب بوده و از جمله فایل های دارای بیشترین درصد جستجو در موتور های جستجوگر google و یاهو و بینگ می باشدو از این حیث رکورد دار است، بصورت کاملا رایگان توسط سرور های پرقدرت سایت ما از محیط اینترنت جمع آوری و لینک دانلود مستقیم آن در انتهای همین مطلب قرار داده شده است

این فایل متعلق به دسته بندی برنامه نویسی ، سورس ، پروژه است و برچسب یا کلمه های کلیدی وابسته به ان در زیر قابل روئت است
تحقیق درباره پروتکل های SLIP و PPP , تحقیق پروتکل های SLIP و PPP
توضيحات مربوط به فايل تحقیق درباره پروتکل های SLIP و PPP در زير نوشته شده است

تحقیق درباره پروتکل های SLIP و PPP

نوع فایل : ( Word ) قابل ویرایش

فایل مشابه  فروشگاه آنلاین مانتو با php mvc و فریمورک codeigniter - دانلود از فایل 77

 

تعداد صفحات :۴ صفحه

 

بخشی از تحقیق :

 

مبادله اطلاعات بر روی اينترنت با استفاده از پروتکل TCP/IP انجام می شود . با اين که پروتکل فوق يک راه حل مناسب در شبکه های محلی و جهانی را ارائه می نمايد ، ولی به منظور ارتباطات از نوع Dial-up طراحی نشده است . ارتباط Dail-up ، يک لينک نقطه به نقطه ( Point-To-Point ) با استفاده  از تلفن است . در چنين مواردی يک روتر و يا سرويس دهنده، نقطه ارتباطی شما به شبکه با استفاده از يک  مودم خواهد بود. سرويس دهنده دستيابی راه دور موجود در مراکز ISP ، مسئوليت ايجاد يک ارتباط نقطه به نقطه با سريس گيرندگان Dial-up را برعهده دارد . در ارتباطات فوق ، می بايست از امکانات خاصی به منظور ارسال IP و ساير پروتکل ها استفاده گردد . با توجه به اين که لينک ايجاد شده بين دو نقطه برقرار می گردد ، آدرس دهی مشکل خاصی را نخواهد داشت.  SLIP ( اقتباس شده از   Serial Line Internet Protocol  ) و PPP ( اقتباس شده از  Point-To-Point )  پروتکل هائی  می باشند که امکان استفاده از  TCP/IP بر روی کابل های سريال نظير خطوط تلفن را فراهم  می نمايند ( SLIP و PPP  : دو روش متفاوت به منظور اتصال به اينترنت ).  با استفاده از پروتکل های فوق ، کاربران می توانند توسط يک کامپيوتر و مودم به اينترنت متصل شوند . از پروتکل SLIP در ابتدا در سيستم عامل يونيکس استفاده می گرديد ولی امروزه تعداد بيشتری از سيستم های عامل نظير لينوکس و ويندوز نيز از آن حمايت می نمايند . در حال حاضر استفاده از پروتکل SLIP نسبت به PPP بمراتب کمتر است .

فایل مشابه  نمودار ER مدیریت بیمارستان - دانلود از فایل 77

PPP نسبت به SLIP دارای مزايای متعددی است :

امکان مبادله اطلاعات به صورت همزمان و غير همزمان . در پروتکل SLIP صرفا” امکان مبادله اطلاعات به صورت همزمان وجود دارد  . ارائه امکانات لازم به منظور تصحيح خطاء . تصحيح خطاء در پروتکل SLIP  عموما” مبتنی بر سخت افزار استفاده شده به منظور برقراری ارتباط ( نظير مودم ) و يا استفاده از قابليت های پروتکل TCP/IP است .

فایل مشابه  سورس داغ تابستان کنجشک ناقلا - دانلود از فایل 77

 

دریافت فایل

اگر نياز به اين فايل داريد روي قسمت دانلود در پايين کليک کنيد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *