تحقیق در مورد ارگونومیک – دانلود از فایل ۷۷

فایل با عنوان اصلی تحقیق در مورد ارگونومیک که بسیار پر طرفدار و نایاب بوده و از جمله فایل های دارای بیشترین درصد جستجو در موتور های جستجوگر google و یاهو و بینگ می باشدو از این حیث رکورد دار است، بصورت کاملا رایگان توسط سرور های پرقدرت سایت ما از محیط اینترنت جمع آوری و لینک دانلود مستقیم آن در انتهای همین مطلب قرار داده شده است

این فایل متعلق به دسته بندی علوم پایه است و برچسب یا کلمه های کلیدی وابسته به ان در زیر قابل روئت است
تحقیق در مورد ارگونومیک , تحقیق ارگونومیک
توضيحات مربوط به فايل تحقیق در مورد ارگونومیک در زير نوشته شده است

تحقیق در مورد ارگونومیک

نوع فایل : ( Word ) قابل ویرایش

 

تعداد صفحات :۸ صفحه

 

بخشی از تحقیق :

 

ارگونومیک یک نظام علمی مربوط به طراحی ها بر اساس نیاز های انسانی است، و تخصصی که تئوری ها ، اصول و قواعد، اطاعات و روش های طراحی را به منظور عینی سازی بازدهی انسان عملکرد  کل سیستم ، به کار می برد، این رشته (زمینه) همچنین مهندسی انسانی و مهندسی انسانی و مهندسی فاکتورهای انسانی نام دارد. تحقیقات ارگونومیک عمدتا توسط ارگونومیک ها به منظور طراحی و ارزیابی وظایف کارها، محصولات، محیط ها و سیستم ها گرفته شده به منظور سازگار کردن آن ها با نیازهایشان توانایی ها و محدودیت های افراد به کاربرده می شود. (IEA,2000) در UK قزد متخصص برای ارگونومیست ها جامعه ارگایونومیک است.

فایل مشابه  دانلود مقاله درباره رشته ریاضی فیزیک - دانلود از فایل 77

دیدگاه (نقطه نقطه) ایونومیک یک علم مربوط به مناسب بین افراد و کارشناس است. به حساب آوردن و در نظر گرفتن قابلیت های کارگران و محدودیت ها در  جستجو برای حصول اطمینان از وظایف تجهیزات، اطلاعات و سازگاری، محیط هر یک از کارگران.

۵ خبر ارگونومیک: در ارگونومی ۵ بعد وجود دارد، امنیت، راحتی، راحتی، کار، بهره وری یا راندمان و زیبایی (مختصات علمی) بر اساس این خبرهای ارگونومیک، نمونه هایی داده شده از اینکه چگونه محصولات (فرآورده ها) یا سیتم ها می توانند از دوباره طراحی بر اساس اصول و قواعد ارگونومیک سودمند باشند. ایمنی بطرهای داروهای داروهای پزشکی : چاپ روی آن ها (بطری ها) می تواند بزرگتر باشند شکلی که فرد بیماری که دید (بینایی)  معیوب دارد( به سبب sinuoes و غیره) می تواند به راحتی و بر چسب ها و مقدار تجویز شده را ببینید. ارگونومیک ها می تواند نوع چاپ را طراحی می کند، رنگ و سایز را برای تهیه کردن دید (بینایی) طراحی کند.

فایل مشابه  دانلود گزارش کارآموزی رشته شیمی گزارش كارآموزي در داروسازي اسوه - دانلود از فایل 77

نشان دادن ساعت هشدار- آسایش: برخی علائم و نشان دادن ها ، به صورت رنگ روشن و درشت هشد، فراهم کردن روشنایی را چشم زمانی که تاریکی و تیرگی همه جانبه را فراگرفته و احاطه کرده است. اصول و قواعد ارگونومی می تواند این مسئله را براساس قواعد متضاد متابین دوباره طراحی می کند.

فایل مشابه  به راحتی نوشته متحرک بسازید - دانلود از فایل 77

سهولت استفاده علائم خیابان: درک سیکا غریب و ناآشنا ، خیلی وقت ها تشخیص علائم خیابان ها سخت است این می تواند با اصول و قواعد رد یابی بصری در ارگونومی راهنما میگردد.

بهره وری را زمان (عملکرد)- HD TV .صدای مربوط به HD TV کمتر از تنظیم TV است بنابراین وقتی شما از HD برای تنظیم سویچ می کنند صدا به شدت افزایش می یابد ارگونومی ها این تفاوت در سطح رسمی یل را سازمان می کند. و اختلالی در صدای بلند و گوش ایجاد می کند این می تواند به واسطه برابر کردن سطوح دسی بل حل شود.

دریافت فایل

اگر نياز به اين فايل داريد روي قسمت دانلود در پايين کليک کنيد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *